slider

obráběcí stroje EDEL a DEPO

EDEL a DEPO - německé stroje pro přesné obrábění

Díky více než 100letým zkušenostem ve strojírenském průmyslu jsou německé společnosti EDEL Werkzeugmaschinen GmbH a DEPO Werkzeugmaschinen GmbH schopny dodávat zákaznicky orientovaná řešení na míru vždy s maximálním důrazem na kvalitu, tuhost a přesnost strojů.
Ve výrobním závodě v německém Jülichu a v Marienfeldu jsou obráběcí stroje vyvíjeny a vyráběny s využitím výhod úzkého technologického partnerství - obě firmy patří do skupiny GMTG – German Machine Tool Group.

Stroje EDEL a DEPO spolupráci ve vývoji klíčových komponentů s firmou CYTEC (taktéž součástí skupiny GMTG) mohou zákazníkům nabídnout výrobní řešení, která jsou speciálně přizpůsobena jejich požadavkům, dokonce i nad rámec běžných standardů. Firma CYTEC je Německý výrobce vřeten, frézovacích hlav a otočných stolů.

Obráběcí stroje EDEL a DEPO vždy mají charakteristické vlastnosti, které jejich zákazníci znají, oceňují a očekávají.
Velký důraz se klade zejména na tyto vlastnosti:

  • tuhost a odolnost konstrukce stroje
  • kompaktní uspořádání pracovního prostoru
  • flexibilitu díky portálové konstrukci strojů
  • individuální potřeby zákazníka 

Široké portfolio strojů zahrnuje 4-, 5-, 6-ti osé obráběcí stroje, které díky širokým možnostem úprav dle přání zákazníka najdou uplatnění ve všech odvětvích průmyslu (letecký, automobilový, energetický průmysl a nebo výroba forem).

Více informací o společnosti na https://www.edel-cnc.com nebo https://www.depo-cnc.com.

Katalogy ke stažení: Katalog EDEL_2022_EN nebo Katalog DEPO_2022_DE

Neváhejte nás kontaktovat pro bližší podrobnosti. 

2